Atsiliepimai

Skirtukas-ornamentas

Su „Programuotojai.lt“ bendradarbiaujame jau 2-3 metus. Darėmės pas juos internetinį tinklalapį su integruota el. parduotuve bei užsakėme trijų metų tinklalapio priežiūrą. Bene svarbiausi argumentai “UŽ”, kodėl naudojamės jų paslaugomis- aukšta paslaugų kokybė, prieinama kaina ir patogumas. Reikiamu momentu, kai kyla tinklalapio nesklandumų, greitai ir operatyviai atvyksta į paskirtą vietą. Pačią svetainę sukūrė kokybiškai ir greitai. Aptarnavimo kokybė taipogi puiki – visada stengiasi darbą atlikti kuo geriau.

Aidas

Skirtukas-ornamentas

Pažįstame šią kompaniją ir jos vadovą jau daugelį metų. Kaip ilgalaikis klientas gaunu gana neblogas nuolaidas, kurios leidžia man gerokai sutaupyti. Žinoma, pati paslaugų kokybė puiki ir aptarnavimas geras (ypač esu dėkingas vadovui už reikiamu metu išspręstas problemėles), todėl visai nesinori keisti paslaugų tiekėjo, nors ir už mažesnę kainą.

Vytautas

Skirtukas-ornamentas

Mes labai saugome santykius su nuolatiniais partneriais ir vertiname santykius ne mažiau nei su šeimos nariais. Galbūt tai viena priežasčių, kodėl jau vos ne dešimtį metų dirbame su programuotojai.lt kompanija. Kita vertus, jie savo darbu nusipelnė mūsų pasitikėjimo, nuolat stengėsi įgyvendinti mūsų idėjas ir prisitaikyti prie mūsų verslo pokyčių.

Adomas

Skirtukas-ornamentas

Su šia kompanija palaikome verslo ryšius jau taip seniai, kad net tiksliai nepamenu, kada pradėjome dirbti su jais. Šiandien tai vienintelis mūsų programavimo paslaugų teikėjas. Visada laikausi pozicijos, kad kiekvienas turi dirbti savo darbą, kad ir koks jis bebūtų. Ši įmonė savo darbą padaro be priekaištų: laiku įvykdo paslaugas, puikiai komunikuoja, suteikia patrauklias nuolaidas ilgalaikiams partneriams. Labai rekomenduoju rinktis juos!

Ričardas P.

Skirtukas-ornamentas

Verslo santykius su „Programuotojai.lt“ užmezgėme pasikliaudami ilgalaike pažintimi su įmonės kolektyvu, tad nieko stebėtino, kad ir bendradarbiaujame kartu su jais jau ne vienerius metus. Manau, kad tokio pobūdžio verslo santykiai gerokai pranašesni nepigiausių paslaugų paieška. Esame visada garantuoti, kad paslauga bus įvykdyta laiku ir kokybiškai.

Renata G.

Skirtukas-ornamentas

Bendradarbiaujame su „programuotojai.lt“ įmone jau trejus metus. Šiuo metu, jie yra vienintelė mūsų įmonės portalus aptarnaujanti programuotojų komanda, nes pas juos galime rasti visko, ko mums reikia. Kodėl pasirinkome juos? Nes jie siūlo puikias sąlygas palankiomis kainomis ir pelnė mūsų pasitikėjimą ne per „ryšius“, o atsakingu darbu. Suteikė tai, ko mums reikia „čia ir dabar“.

Algirdas

Skirtukas-ornamentas

Esame ypatingai dėkingi šauniam programuotojų kolektyvui už kokybę, gražų ir modernų dizainą, už nuoširdų bendravimą ir patarimus. Jūs įgyvendinote mūsų svajonę. Ačiū!

Diana

Skirtukas-ornamentas

Mes iš tiesų patenkinti programuotojai.lt teikiamomis paslaugomis – tiek jų atlikimo kokybe, tiek operatyvumu. Taipogi mus ypatingai džiugina, kad ši komanda ne tik puikiai atlieka savo darbus, bet ir matome jų nuolatinį norą pagelbėti klientui įvairiausiose situacijose. Dėl šių sąvybių buvo priimti patys geriausi sprendimai sprendžiant iškilusias problemas ir už tai turime dėkoti programuotojai.lt kolektyvui. Ačiū Jums!

Gytis

Skirtukas-ornamentas

Norėčiau padėkoti už nuostabiai įvykdytą darbą, programuotojai ne tik mus konsultavo, bet ir padėjo priimti reikiamus sprendimus. Dėkoju už betarpišką ir malonų bendravimą, patarimus. Įvykdytas darbas pranoko mūsų lūkesčius, jei dar reikės tokio pobūdžio paslaugų kreipsimės tik į Jus.

Mindaugas

Skirtukas-ornamentas

Šios įmonės darbuotojus vertiname kaip lanksčius, efektyvius ir profesionalius verslo parnerius, galinčius prisitaikyti prie kliento poreikių ir pasiūlyti būtinus sprendimus tikslui pasiekti. Įmonės vidaus atmosfera, sukurta ir puoselėjama įmonės vadovo, leidžia visuomet jaustis laukiamais ir užtikrintais dėl paslaugų įvykdymo bei kokybės užtikrinimo.

Su pagarba, Jūsų partneriai

Skirtukas-ornamentas