Interneto svetainių kūrimas

Profesionalių interneto tinklalapių kūrimas

Siūlome įvairių interneto tinklalapių kūrimą:

Įprastiniai tinklalapiai tai tokie, kurie dažniausiai kuriami įmonėms. Jame nurodoma pagridinė informacija supažindinanti su įmonės veiklą, kolektyvu, gaminama produkcija.

Bene žinomiausi skelbimų tinklalapiai, tai skelbiu.lt, skelbimai.lt, aruodas.lt ir kiti panašaus pobūdžio. Jų pagridinis išskirtinumas, kad tinklalapio lankytojai gali nemokamai ar mokamai patalpinti skelbimą su siekiu jį parduoti / išmainyti / dovanoti.

Šviečiamieji ir pažinčių tinklalapiai, tai jau socialios visuomenės atspindys. Juose tiesiogiai siekiama pateikti informaciją tiek iš išrorės (pasaulio, Lietuvos naujienos), tiek asmeninę (pažinčių tinklalapiai). Pavyzdžiui, respublika.lt – šviečiamasis, draugas.lt – pažinčių, facebook.com – tiek šviečiamasis, tiek pažinčių.

Išskirtinai meno žmonės norėdami parodyti savo darbus Lietuvai, pasauliui kreipiasi į mūsų įmonę, kad sukurtume tinklalapį, kuriame patogiai, funkcionaliai įdiegti foto / video aplankai. Šios svetainės dažniausiai išsiskiria savo dizainu, ypatingai svarbus svetainės užsikrovimo greitis, todėl programuotojai.lt visada siūlo pačias patogiausias greičio optimizavimo įrankius.

3D tinklalapius ypatingai rekomenduojame įmonėms, kurių vizitinė kortelė, tai vizualus prekių/ paslaugų pateikimas ir tiesiogiai pritraukia būsimą klientą. Šia paslauga dažniausiai naudojasi viešbučiai, restoranai siekdami tikroviškai tinklalapyje pateikti savo erdvės interjerą, eksterjerą.

Varžytinių (aukciono) tinklalapiai Lietuvoje visdar nėra ypatingai populiarus pasirinkimas. Sąlyginai neseniai varžytinių tipo tinklalapį pradėjo naudoti net ir Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI), kas dalinai parodo, kad tai gana patogus ir saugus metodas valdyti parduodamų prekių srautus. Šie tinklalapiai išsiskiria tuo, kad dėl vienos prekės varžosi keli pirkėjai – kas paskutinis pasiūlo didesnę kainą, tas laikomas įgijusiu teisę pirkti už pateiktą sumą norimą prekę/ paslaugą. Taip pat šie tinklalapiai išsiskiria tuo, kad turi griežtas vidaus taisykles, pagal kurias vyksta varžytinės (aukcionas).

Grupinio apsipirkimo tinklalapiai pasižymi keliais aspektais: juose siūloma ne pati prekė, bet nuolaidos kuponas jos įsigijimu, už kurį galima apmokėti iškarto arba paslaugos/ prekės įsigijimo/ atsiėmimo vietoje, ir šie tinklalapiai būna kaip tarpinė grandis tarp realios prekės/ paslaugos tiekėjo bei kliento. Visada siūloma kaina grupinio apsipirkimo tinklalapiuose už norimą paslaugą/ prekę būna mažesnė nei tiekėjo tinklalapyje, todėl jie tokie patrauklūs tiek lankytojams, tiek tinklalapių savininkams.

Tinklalapiai su e-parduotuvės funkcija patrau……

Vieno puslapio – mažos apimties tinklalapiai išsiskiria savo paprastumu, užima mažai vietos, kainuoja pigiai, todėl jie bene geidžiamiausi didžiajai daliai žmonių ir gana dažnai užsakomi sukūrimui.

3Supaprastinta pasirinkto interneto tinklalapio kūrimo eiga:

 • Interneto tinklalapio adreso registras;
 • Interneto svetainės projektavimo darbai;
 • Interneto tinklalapio dizaino sukūrimas;
 • Interneto tinklalapio turinio valdymo sistemos (TVS)1 įdiegimas;
 • Išskirtinio funkcionalumo programavimas – nesuprantu;
 • Interneto tinklalapio prototipo parengimas/ testavimas;
 • Interneto tinklalapio turinio/ informacijos pildymas;
 • Interneto tinklalapio patalpinimas serveryje;
 • SEO – interneto tinklalapio optimizavimas paieškos sistemoms;
 • Interneto tinklalapio reklama internete.

svetainiu-kurimas-001Visų pirma su užsakovu suderinamas interneto tinklalapio adresas (pavadinimas), tada jis yra registruojamas.

svetainiu-kurimas-002Mūsų įmonės programuotojai paruošia detalųjų interneto tinklalapio kūrimo planą, kurį palaispniui įgyvendiną.

svetainiu-kurimas-003Tik esant jau pradiniams interneto tinklalapio griaučiams (sukurtas programinis kodas) galima pradėti dizaino – maketavimo darbus.

2Kad užsakovas galėtų naudotis tinklalapiu būtina įdiegti patį patogiausią užsakovui TVS. Esant užsakovo pageidavimui atliekama apmokymus, kap naudotis TVS.svetainiu-kurimas-004Galiausiai atliekamas paruošto tinklalapio patikros darbai. Radus įvairaus pobūdžio klaidas (pvz., netikslus kodas, neteisingos rubrikos, turinio valdymo klaidos) jos skubiai pašalinamos ir š naujo atliekami testavimo darbai, kol gaunamas norimas rezultatas.

1Tik įsitikinus, kad tinklalapis funkcionuoja teisingai galima diegti reikalingą informaciją taip plečiant turinį.

svetainiu-kurimas-008Po pilno tinklalapio paruošimo – programinė dalies ir turinio užpildymo, tinklalapis talpinamas oficialiame serveryje.
svetainiu-kurimas-009Paruošiami paieškos…
svetainiu-kurimas-009Papildomos interneto tinklalapio kūrimo paslaugos:

 • Svetainės paruošimas kitomis užsienio kalbomis;
 • TVS pritaikymas;
 • Informacijos talpinimas ir priežiūra;
 • „World Wide Web Consortium“ (W3C)2 standartų diegimas/ optimizavimas – nesuprantu;
 • Užsakovus apmokome naudotis TVS.

svetainiu-kurimas-010Skirtingiems interneto tinklalapio tipams skiriasi sukūrimo eiga, todėl, prieš užsakant tinklalapio kūrimo paslaugą, pasitarkite su mūsų įmonės specialistais ir jie jums pateiks išsamią informaciją apie kiekvieną kūrimo etapą.

1. Turinio valdymo sistema (TVS) – (angl. Content Management System) – įvairūs programiniai įrankiai, supaprastinantys informacinių sistemų turinio (tekstinio ir grafinio) valdymą taip, kad sukuriant bei keičiant turinį ar jo struktūrą nereikėtų jokių specialiųjų (programavimo) žinių.

2. „World Wide Web Consortium“ (W3C) – konsorciumas, leidžiantis programinės įrangos standartus („rekomendacijas“, kaip jie jas vadina) žiniatinkliui (angl. World Wide Web).