Telefoninių aplikacijų kūrimas

Aplikacijų (APP) kūrimas išmaniesiems telefonams

Kasmet sukuriami vis pažangesni išmanieji telefonai, kurių naujumą lemią ne tik technologiniai parametrai, bet ir specialiai jiems skirtos programinės įrangos įdiegimas. Viena jų – aplikacijos, kurios žengia koja kojon su išmaniųjų telefonų technologijomis. Tai du neatsiejami procesai, todėl būtina juos aptarti truputi detaliau.

 

mobile-app-integration

Kam skirtos išmaniųjų telefonų aplikacijos?

Aplikacijos veikimo principas išmaniuosiuose telefonuose yra ypač paprastas. Pavyzdžiui, Jūs turite elektroninę parduotuvę, kurioje teikiate paslaugas ar parduodate prekes. Jos vaizdas per kompiuterio ekraną yra normalus, bet jei Jūsų elektroninė parduotuvė būtų naršoma per išmanųjį telefoną, tai tektų naudotis telefone esančiais nepatogiais slankikliais, kad pasiekti norimą prekę ar atlikti, iš pažiūros, labai paprasta veiksmą veik trigubai ilgiau nei tai būtų galima atlikti su kompiuteriu. Be šių nepatogumų tinklalapio vaizdas dažnai būna iškraipomas, nerodo tam tikrų funkcijų. Visas šias problemas padeda įšspręst paprastos aplikacijos įdiegimas ar atnaujinimas. Todėl jei susidūrėte su šia problema kreipkitės į programuotojai.lt, kurie išspręs ją efektyviai ir per trumpiausią įmanomą laiką.

telefonines-aplikacijos-001

Parinkta aplikacija išmaniajam telefonui išskirtinai pritaikoma prie Jūsų el. parduotuvės funkcjų paketo, kad būtų pasiektas pats geriausias įmanomas variantas.

telefonines-aplikacijos-002

Specialiai Jūsų el. parduotuvei sukurtą aplikaciją galima parsisiųsti iš specialių el. parduotuvių kaip „iTunes App Store“, „Android Market, „Android“ ir kitų. Jų įdiegimas suteiks patrauklumo Jūsų el. parduotuvei, bus galima patogiai naršyti tiek nuotraukų ar paveikslų galerijas, skaityti straipsnius ar mėgautis kitomis galimybėmis (net užsidirbti).

telefonines-aplikacijos-003

Pagrindiniai aplikacijų privalumai:

  • Greitis bei funkcionalumas;
  • Patogumas ir paprastas valdymas;
  • Originalumas.

Šiuo metu, reta IT programavimo įmonė gali pasiūlyti originalius aplikacijų sprendimus Jūsų el. parduotuvei. Mūsų įmonė patenka į tų retųjų sąrašą, kurios teikia išskirtinių sprendimų galimybes, kad pasiekti originalų Jūsų tinklalapio pateikimą išmaniuosiuose telefonuose, kad labai dažnai ne tik pritraukia lankytoją, bet ir išlaiko jį tinklalapyje ilgesnį nei vidutinį terminą.

telefonines-aplikacijos-004

industry-appstelefonines-aplikacijos-005telefonines-aplikacijos-006