Dizainas

Išskirtinio dizaino paslaugos

Pirmos dešimt sekundžių – lemiamas laikotarpis, per kurį žmogus nusprendžia, ar nori pasilikti puslapyje ar tęs paieškas toliau. Dažniausiai ilgesnio užsibuvimo laikas priklauso nuo tinklalapio dizaino, jo funkcionalumo ir pateikimo, todėl naujo dizaino sukūrimas ar jo patobulinimas yra verta investicija siekiant ne tik pritraukti lankytoją, bet jį ir išlaikyti. Todėl mūsų įmonės tinklalapių dizaino specialistai diegdami pasaulinio lygio išskirtinius dizaino sprendimus sukuria unikalius tinklalapius, kurie retą palieka abejingą.

Design-and-innovation

Palaikome glaudžius ryšius su įvairiomis dizaino, meno studijomis, bendradarbiaujame su spaustuvėmis, todėl pasirinkę mūsų įmonės specialistų komandą suteikiame didelę tikimybę gauti netgi daugiau nei tikitės.

dizainas-002Mūsų įmonės dizaineriai, tai žmonių kolektyvas, kuris sudarytas tiek iš labai patyrusių specialistų, dirbančių daugiau nei dešimt metų šioje srityje, tiek jaunų, tik ką baigusių dizaino studijas, inovatorių, kurie sintezėje su įmonės „senais vilkais“ sukuria ypatingai naujoviškus, funkcionalius bei išskirtinius sprendimus.

Dizainas-001Jums tereikia atlikti tik vieną veiksmą – susisiekti su mumis, o tai padaryti labai paprasta ir patogu:

  • Galite parašyti elektroniniu paštu;
  • Paskambinti nurodytu telefonu;
  • Nusiųsti labai paprastą užklausos formą;
  • Arba galite atvykti tiesiogiai pas mus.

dizainas-003