Tinklalapių atnaujinimas

Visuomenėje plačiai paplitusi nuomonė, kad technologija bei informacija keičiasi sparčiau nei žmogus gali suvokti. Žmogaus atsinaujino tarpsnis, pagal mokslininkus, yra septyneri metai. O kaip yra su naujausiomis technologijomis? Dar atrodo neseniai, prieš dešimt metų, tik svajonėse ar fantastikos knygose galėjome sužinoti apie telefonus liečiamu ekranu, o dabar kasmet, jei ne dažniau, pasirodo naujausi išmaniųjų telefonų modeliai; kompiuterių detalės mažėja, o sparta, talpa, funkcionalumas didėja. Toks žymus technologinis šuolis XXI amžiuje taipogi lėmė žymų tinklalapių dizaino, funkcionalumo, pritaikomumo pasikeitimus. Naršyti mėgstamame tinklalapyje ar apsipirkti internetu galima per telefono prietaisą, planšetinį kompiuterį.

Programuotojai.lt komanda gali pasiūlyti naujausius ir pasaulio standartus, atitinkančius technologinius sprendimus Jūsų tinklalapiui ir jei Jūsų tinklalapis vis dar nepritaikytas naudoti pažangiausiomis technologinėmis priemonėmis – kreipkitės į programuotojai.lt komandą, kuri ne tik atliks tinklalapio naujinimo darbus, bet ir suteiks visus reikalingus patikros darbus bei apžiūros paslaugas.

Pagrindinės tinklalapio atnaujinimo paslaugos:

Programuotojai.lt visada pateiks tinklalapio atnaujinimo planą, jį atliks per trumpiausią galimą.

Jei kilo klausimų galite skambinti nurodyti telefonu, rašyti el. paštu, specialioje užklausos formoje ar atvykti tiesiogiai pas mus.