FLASH

Kuriame Flash interneto tinkalapius ir animaciją su integruotais „Flash ActionScript 2.0/ 3.0“ programavimo sprendimais. Tinklalapiai su „Flash“ fukcijomis yra gerokai patrauklesni ir gyvesni dėl judančių elementų, negu statiniai tinklalapiai ir gerokai efektyviau panaudojami kaip viena iš interneto medijos formų.

Naudojant „Adobe Flash“ (anksčiau „Macromedia Flash“, „Shockwave Flash“) programą, interneto tinklalapyje be įprastų funkcijų galima transliuoti video medžiagą, įdiegti muzikos grotuvą, žaisti žaidimus, kurti reklamas ir naudotis dar begalę naudingų funkcijų.

Kodėl „FLASH“?

Panašioms funkcijoms išgauti, kaip aprašyta aukščiau, galima ir kitomis priemonėmis, bet galima grėsmė, kad viena ar kita funkcija vartotojas negalės naudotis vien dėl to, kad neturės tam skirtos papildomos programinės įrangos. Interneto naudotojų moksliniai tyrinėjimai parodė, kad Flash elementų naudojimas padidina įmonės prekinio ženklo įsiminimą iki 70%.

‚Flash“ funkcijas palaikantis tinklalapis gali būti dviejų tipų: su daliniu „flash“ funkcijų paketu ir pilnu. Pastarąją konstruojame kartu su šešėliniais statiniais puslapiais (kas tai????), kurie padeda paieškos sistemoms neaplenkti jūsų svetainės turinio)←manau, kad nereikia (galbūt to ir neprireiks, kadangi nuo 2008 liepos 1d. Google paskelbė kad ir be papildomų pastangų flash puslapiai bus indeksuojami kaip ir įprasti statiniai. Esant kliento pageiadvimui, galime sukurti 3D grafinius elementus, kurie dar labiau pagyvina tinklalapį bei suteikia erdvės pojūtį.

Adobe Flash programinė įranga veikia su įvairiomis operacinėmis sistemomis – „Windows“, „Linux“, „Mac OS X“, „Solaris“.

Galime pasiūlyti „flash“ turinio valdymo sistemą – „Flash. ActionScript 3.0“. Naudodamiesi ja galėsite pakeisti tekstus, papildyti galeriją nuotraukomis ar video siužetais.

Daugeliu atveju išskirtiniai interneto sprendimai įgyvendinami su „Flash“ programiniu paketu, tad jei norite ko ypatingo ir tikrai unikalaus – rinkitės „Flash“!

Jei kilo klausimų galite skambinti nurodyti telefonu, rašyti el. paštu ar specialioje užklausos formoje, ar atvykti tiesiogiai pas mus.