Išskirtinio dizaino vizitinių kortelių kūrimas

Vizitinės kortelės dizaino kūrimas

Pradėjus kurti vizitinės kortelės dizainą, patartina pasirinkti spausdinimo metodą, pavyzdžiui, kombinuotų spalvų arba pagrindinių spalvų, jei planuojate spausdinti leidinį komercinio spausdinimo paslaugas teikiančioje įmonėje, kad galėtumėte numatyti spausdinimo problemas, kurios galėtų paveikti jūsų dizaino sprendimus. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, programa Publisher sukurtas vizitines korteles galima spausdinti naudojant stalinį spausdintuvą arba perduoti komercinio spausdinimo įmonei:

  • Jei vizitinėje kortelėje turi tiksliai atitikti tam tikros spalvos, jums reikia didelio jų kiekio arba reikia tiksliai lygiuoti ar perlenkti, galite perduoti savo eskizą komercinio spausdinimo paslaugas teikiančiai įmonei. Komercinio spausdinimo įmonės turi sudėtingus aparatus ir siūlo daugybę popierių, dažų, lakų ir kitų parinkčių. Saitų, kur ieškoti daugiau informacijos apie failo perdavimą komercinio spausdinimo įmonei, rasite skyriuje Taip pat žiūrėkite.
  • Puikius rezultatus galite gauti ir naudodami stalinį spausdintuvą. Naudodami stalinį spausdintuvą galite bet kada keisti vizitines korteles taip, kaip jums reikia. Daugelyje biuro reikmenų parduotuvių siūlomi iš anksto paruošti įvairių spalvų ir popieriaus rūšių kortelių lapai, kuriuose jau yra atspausdinti eskizai.

Neatsižvelgiant į tai, kaip pasirinksite spausdinti savo vizitines korteles, nepamirškite įtraukti šiuos pagrindinius elementus:

  • Įmonės pavadinimą ir logotipą
  • Savo vardą ir pareigas
  • Savo pašto adresą ir telefono bei fakso numerius
  • Savo el. pašto adresą